Субота
24.10.2020
10:34
Меню сайту
Категорії каталога
Географія [7]
СМІ про нас [16]
Форма входу
Пошук
Друзі сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Світлогірська СЗШ
Головна » Статті » СМІ про нас

Усміхнена і щаслива

Що є сенсом життя? Анна Іванівна для себе визначила - самовдосконалення, творчість, улюблена про­фесія, служін­ня дітям. Неви­падково саме школі віддала 33 роки свого життя. На її жіночі плечі ліг тягар, можна сказати, шкільної пере­будови: заміна опалювальної та каналізаційної систем, побудо­ва газової ко­тельні, пошук спонсорів, облаштування території закладу та багато інших проблем.

Вимоглива до себе, вона шанує відповідаль­не ставлення до роботи і у своїх колег, вміє орган­ізувати співпрацю з учи­телями так, що кожен з них може й сам поділити­ся перлинами своєї педа­гогічної майстерності.


Сьогодні завдяки ви­могливому керівництву Анни Іванівни Світлогі­рська СЗШ - гордість району. її територія ку­пається в розкішних квітах, охороняється бе­різками, вербами та буз­ком. А затишні стіни зав­жди радо вітають гостей.


Світлогірське — ма­льовниче, чудове, у ньо­му багато живе дітвори.


Так трапилось , що 9 років не мало свого ди­тячого садка,він потре­бував капітального ре­монту . Завдячуючи рай­онній владі, депутату обласної ради Г. Філімоновій неодноразово ви­ділялися кошти для ре­монтних робіт, а госпо­даря довести справу до кінця не було. Із власної ініціативи взялася за це Волошина. Під її чітким керівництвом у дитячому дошкільному закладі «Берізка» за три місяці було завершено ре­монтні роботи і він радо зустрів дошкільнят.


Сходить сонце, співають пташки... Усм­іхнена, щаслива, повна надій поспішає жінка до школи, щоб дару­вати дітям свою лю­бов, знання. А ще не цурається жінка гро­мадської роботи. Втретє обирається депутатом районної ради. І гадаю, що не випадково саме їй ви­явили довіру очолити постійну комісію рай­онної ради з питань освіти, культури, мо­лоді та спорту. Усе своє життя вона опі­кується даною робо­тою, дбає за май­бутнє ріднокраю — наших дітей.


Лідія СОБАЧЕНКО, заступник директора з виховної роботи Світлогірської СШ


газета «Нові рубежі» №96 (8976) від 04 грудня 2010 року
Категория: СМІ про нас | Додав: Олексій_Миколайович (05.12.2010)
Просмотров: 1121 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять Коментарі могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]