Субота
24.10.2020
11:38
Меню сайту
Категорії каталога
Географія [7]
СМІ про нас [16]
Форма входу
Пошук
Друзі сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Предлагаю услуги натяжные потолки черкассы.
Світлогірська СЗШ
Головна » Статті » СМІ про нас

Свято видалось на славу

Свято
видалось на славу

Цікаво і досить незви­чайно пройшов тиждень олімпійського спорту у нашій школі. Традиційни­ми були конкурси малюнків і фотографій, у яких пере­могли, виявивши неабияку фантазію і майстерність, одинадцятикласниці Євге­нія Пластун і Маріанна Снітенко.

Та були й несподіван­ки. Зокрема, майстер-клас по туризму. На ньо­го наші вчителі фізично­го виховання запросили досвідчених мандрівників, «снігових барсів»: Якова Коршока, Віктора Пет­ренка, Андрія Мельника, Вікторію Ткаченко. Наші гості ділились з нами не тільки враженнями про пройдене туристичними стежками, а й цікавими історіями, які виникали під час походів. А ще — приїзд до шко­ли гостей з Дніпропет­ровська — триразової
ол­імпійської
чемпіонки з баскетболу Олени Жирко та заслуженого тренера СРСР і України Ісаака Майзліна. Ісаак Юхимо­вич, нині тренер-консуль­тант жіночої баскетболь­ної команди, розповів, що все його життя — це спорт, зокрема баскетбол, виховання олімпійських чемпіонок.

Продовжила розповідь славнозвісного тренера Олена Миколаївна. По­відала, що з дитинства ігри в ляльок їй замінив баскетбольний м'яч, як рано-вранці квапилаь на тренування. Сьогодні вона задоволена, що життя склалося саме так.

Провели також тради­ційний і всіма улюблений День здоров'я. До нас приєдналися учні Сте­панівської і Червонопро­мінської середніх шкіл. Усі дружно варили кашу на вогнищі, співали тури­стичні пісні, змагалися у перетягуванні каната, гра­ли в міні-футбол. Свято спорту і здоров'я вида­лось на славу! У загаль­ному заліку перемогли наші десятикласники, але солодкий присмак пере­моги був у кожного.

За це ми щиро вдячні адміністрації школи та вчителям фізичного вихо­вання: А.Маслакову, А.Марченко, О.Волошину.

Катерина Забалуєва, учениця 11 класу
Світлогірської СЗШ

«Нові рубежі» 3 жовтня 2009 року №77 (8855)

Категория: СМІ про нас | Додав: Олексій_Миколайович (31.10.2009)
Просмотров: 3156 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять Коментарі могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]