Субота
24.10.2020
10:50
Меню сайту
Категорії каталога
Географія [7]
СМІ про нас [16]
Форма входу
Пошук
Друзі сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
дизайн интерьера http://sv-barrisol.ru/
Світлогірська СЗШ
Головна » Статті » СМІ про нас

СЛОВО НЕ РОЗХОДИТЬСЯ З ДІЛОМ

Для одних школа — це просто робота, для інших — покликання. А для Анни Іва­нівни Волошиної це її життя. Вона присвятила його освітянській справі і вже тривалий час гідно обіймає посаду директора. На чолі педколективу докладає чимало зусиль для розвитку закладу, уміє згуртувати навколо себе однодумців. Творчо обдарована, енергійна, по-справжньому ділова, директор і учитель, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України Анна Іванівна завжди у вирі шкільних подій. Їй властива широка ерудиція, професіоналізм, вміння впливати на якість та результативність роботи.
  Шкільне життя складається не тільки з буднів. Воно наповнене конкурсами, змаганнями, цікавими вечорами, туристичними походами, а ще - неодмінною участю у всіх районних і досить часто — обласних заходах. В закладі багато уваги приділяється вихованню любові до націо­нальної культури. Школа традиційно тримає високі позиції в спорті.
  Її слово із ділом не розходиться. Директор постійно працює над тим, щоб школа була кращою в районі. Тож її з року в рік відзначають у відділі освіти за підсумками підготовки до нового навчального року, різних напрямків освітянської діяльності.
  Вже вкотре школа посідає призові місця в районному конкурсі «Кращий сільський заклад», а сама Анна Іванівна — почесний член професійного клубу директорів області. Вона активно впроваджує передовий педагогічний досвід, інноваційні технології. її настільні книги — це передові сучасні наукові напрацювання.
  У колі директорів вона оптиміст. З нею залюбки спілкуються колеги, ра­дяться у вирішенні питань. Проблемою в селі є тимчасове призупинення функціонування дитячого дошкільного закладу, затяжний ремонт. У Світлогірському сьогодні налічується понад 90 дітей дошкільного віку, з них тільки 27 возять батьки в дитсадки райцентру. А на парламентських слуханнях внесено зміни до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти, якими запроваджено 11 - річний термін здобуття повної загальної середньої освіти та обов'язкового навчання дітей 5-річного віку.
  Тож на заклик районної влади — взятися за завершення ремонту дошкільного закладу і в майбутньому створити навчально-виховний комплекс на базі школи — Анна Іванівна відгукнулася охоче. З 1 січня наступного року в державі має вступити в дію новий бюджетний кодекс, який дасть змогу це зробити.
  Директор відмовилася від літньої відпустки, згуртувала навколо себе вчителів. Всі гуртом взялися до справи: проводили суботники, фарбували, прибирали, займалися благоустроєм — все на ентузіазмі. І незабаром в селі буде свято: садок гостинно відчинить двері для своїх вихованців.
  Анну Іванівну поважають односельці. Вона користується повагою і авторитетом серед колег, учнів, їхніх батьків. Тож певно, що найбільшим досягненням є не отримані нею грамоти та звання, а повага і теплі слова, що лунають на її адресу від вдячних випускників, які тримають зв'язок зі школою.
  Творчих злетів, здійснення планів і задумів, невичерпної енергії, задоволення від праці бажаємо Анні Іванівні у переддень професійного свята.

Юрій КОВАЛЬ, голова районної державної адміністрації
газета «Нові рубежі» №76 (8956) від 2 жовтня 2010 року

Категория: СМІ про нас | Додав: Олексій_Миколайович (06.10.2010)
Просмотров: 3289 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять Коментарі могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]