Субота
24.10.2020
10:19
Меню сайту
Категорії каталога
Географія [7]
СМІ про нас [16]
Форма входу
Пошук
Друзі сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Дымоходыот завода производителя Stalar
Світлогірська СЗШ
Головна » Статті » СМІ про нас

ШАХО-ШАШКОВИЙ ТУРНІР

ШАХО-ШАШКОВИЙ ТУРНІР

На базі Адамівської середньої школи пройшов районний шахо-шашковий турнір. Аби позмагатися у майстерності, до нас завіта­ли учні обох Криничансь­ких шкіл, Щорської, Теплівсь­кої, Дружбівської, Маломи­хайлівської, Світлогірської та ЧервонопромінськоїЗСШ. І, звичайно, сіли за шахівниці й адамівчани. Усім учасни­кам турніру побажали успіхів і перемог.
І почалася боротьба. Перемоги і поразки учасників змагань викликали бурю емоцій, оскільки майже після кожного поєдинку зміню­вався лідер турніру...
Всі у напруженні очі­кували підсумки суперниц­тва. Першість у шашково­му змаганні виборола Світлогірська ЗСШ. На другій і третій сходинках,
відповідно, шашкісти Теп­лівської і Щорської шкіл. Кращим на першій дощці став Андрій Наза­ренко (Криничанська ЗСШ №1), на другій — Владислав Ігнат, на третій — Віталій Буток, на чет­вертій — Анастасія Саль­кова, на п'ятій — Юлія Животовська    (усі — світлогірці).
Перемогу у шаховому турнірі здобули щорські учні, за ними розташува­лися гравці з першої Кри­ничанської школи та світлогірці.
На першій дощці не було рівних Богдану Має­вському (Криничанська ЗСШ №1), на другій кращим визнано Олександра Манзяка зі Щорська, на третій — Анастасію Міло­ванову із Світлогірського. Хочу подякувати своє­му щорському колезі М.П. Мельнику, директору нашої школи С.Г. Лінке­вич, педагогічному та учні­вському колективам за дієву допомогу у прове­денні турніру.

Тетяна ПРОСЕНКО, вчитель фізкультури Адамівської СЗШ

газета «Нові рубежі» №94 (8974) від 27 листопада 2010 року
Категория: СМІ про нас | Додав: Олексій_Миколайович (29.11.2010)
Просмотров: 1600 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять Коментарі могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]