Субота
24.10.2020
10:56
Меню сайту
Категорії каталога
Географія [7]
СМІ про нас [16]
Форма входу
Пошук
Друзі сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
От nowostimira.com/ новости Океании доступны на nowostiMIRA.com/.
Світлогірська СЗШ
Головна » Статті » СМІ про нас

ПІДКОРИЛИ КІЛОМЕТРИ ТА ГОРУ НЕ ОДНУ

ПІДКОРИЛИ КІЛОМЕТРИ ТА ГОРУ НЕ ОДНУ

Черговий похід нашої туристичної групи до мальов­ничого Південного Криму тривав цілий тиждень. Та він промайнув швидко і залишив багато приємних спогадів для його 21 учасника. Наша група складалася з учнів Світлогірської, Червонопромінської і Болтишської шкіл та чотирьох керівників ( А.Маслаков, О.Дуднік, Р.Ман-ко, А.Марченко).
Мандрівка по горах розпочалася від Перевального і закінчилася на Чорноморському узбережжі. Ми побу­вали біля дивовижно красивого водоспаду Джур-Джур, милувалися різнобарв'ям осіннього лісу, що вкриває Кримські гори. Дерева палахкотіли золотом і охрою, і здавалося, що потрапляєш у казку.
Стояла тепла погожа днина, і ми навіть встигли ску­патися у морі. Вечори проводили біля вогнищ, знайом­лячись поближче, співаючи туристські пісні та розпові­даючи цікаві бувальщини. А в останній походний день за традицією прийняли до своїх лав «новобранців» і влаштували незабутню посвяту. Горде звання туриста віднині можуть носити А.Ткаченко, М.Чехович, В.Ма-лий з Червоного Променя, О.Кирик з Болтишки, наші Ю.Животовська, А. Жуй, В.Малий, Я.Збаразький а також Р.Манко, А.Марченко і О.Дуднік.
Особлива подяка від усієї групи нашому «похідному татові» Анатолію Леонідовичу Маслакову, який обирає найцікавіші маршрути, завжди підтримає і допоможе, зробить усе, щоб кожному учасникові походу хотілося у гори ще і ще.
Тетяна БОГАТИР, учениця 10 класу Світлогірської середньої школи

Нові рубежі №90 (8868) від 18 листопада 2009 року
Категория: СМІ про нас | Додав: Олексій_Миколайович (03.02.2010)
Просмотров: 2431 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять Коментарі могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]