Субота
24.10.2020
11:13
Меню сайту
Категорії каталога
Географія [7]
СМІ про нас [16]
Форма входу
Пошук
Друзі сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Світлогірська СЗШ
Головна » Статті » СМІ про нас

Перші заслужені нагороди вихованців секції спортивної (вільної) боротьби Світлогірської СЗШ Криничанського району

Програма розвитку фізкультури і спорту в Криничанському районі діє, і районна державна адміністрація, особисто її голова Олег Васильович Гапіч всіляко сприяють активізації фізкультурного руху, підтримують усі починання ентузіастів спорту.
Адже фізична культура і спорт є для людей джерелом здоров’я та довголіття, символізує молодість, велич духу і мужність.
Всі успіхи, здобуті у даній сфері – це результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, педагогів, тренерів, активістів фізкультурного руху.
Багато робиться для популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту в Світлогірській СЗШ, яку очолює досвідчений директор-новатор Анна Іванівна Волошина.
На рахунку учнів цієї школи вже досить значний арсенал призових місць та нагород у спортивних змаганнях на теренах області та України.
З вересня 2016 року у школі запрацювала секція спортивної (вільної) боротьби під керівництвом тренера Андрія Володимировича Марченка – послідовника великого вчителя і колишнього наставника Анатолія Леонідовича Маслакова.
Учні від 4 по 10 клас охоче відвідують її тричі на тиждень і гордяться тим, що шліфують свою оперативну майстерність та мріють про майбутні високі досягнення у цій справі.
15 березня 2017 року до школи завітали гості: голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, радник голови райдержадміністрації Олександр Володимирович Корень, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко, Світлогірський сільський голова Павло Володимирович Ткаченко, помічник депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергія Васильовича Кисіля Артем Володимирович Марченко та спонсори заходу депутат районної ради, голова ТОВ «Терра» Олександр Володимирович Дорошенко, голова районної асоціації фермерів та приватних землевласників Петро Васильович Матвій та криничанець Олександр Леонідович Тютюнник, які привітали вихованців секції - учасників Чемпіонату Дніпропетровської області з вільної боротьби серед учнів ДЮСШ 2002-2004 р.н., що проходив 11 березня 2017 року у м. Кривий Ріг.
У змаганнях брали участь близько 250 учасників з різних куточків України, серед яких було семеро вихованців секції спортивної (вільної) боротьби - школярів зі Світлогірської СЗШ та Криничанської СЗШ №1: Олег Дробний, Максим Собаченко, Олександр Височин, Денис Скідін, Валерій Ракша, Данило Сідоркін та Олександр Шуплєцов.
Серед учнівської молоді 2002-2004 р.н. у ваговій категорії до 66 кг перше місце на цих змаганнях виборов світлогірський дев’ятикласник Олег Дробний.
Всі ці учні – учасники змагань були удостоєні Подяк голови райдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а також грошової винагороди, яку надали спонсори - Олександр Володимирович Дорошенко, Петро Васильович Матвій та Олександр Леонідович Тютюнник.
І вони, меценати секції спортивної (вільної) боротьби, теж були удостоєні Подяк голови райдержадміністрації за активну життєву позицію, чуйність і самовідданість та вагому підтримку розвитку фізкультури і спорту в районі.
Відзначив голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч Подяками і начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганну Вікторівну Манко, директора Світлогірської СЗШ Анну Іванівну Волошину та вчителя фізичного виховання цієї школи, тренера секції Андрія Володимировича Марченка за вагомий особистий внесок у справу розвитку
фізичної культури і спорту, підтримку починань ентузіастів спорту в районі,
пропаганду здорового способу життя серед підростаючого покоління.
Грошові премії від депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергія Васильовича Кисіля переможцю змагань Олегу Дробному та його тренеру Андрію Володимировичу Марченку вручив
помічник депутата Артем Володимирович Марченко.
У своєму виступі на урочистій лінійці в школі Олег Васильович Гапіч підкреслив вагому роль занять фізкультурою і спортом в житті підростаючого покоління та побажав дітлахам радості і задоволення від захоплень улюбленою справою, міцної дружби та гарних успіхів у навчанні, щоб радували своїми досягненнями педагогів та батьків.
А діти розуміють: без наполегливих, а часом і виснажливих тренувань вагомих результатів у майбутньому не досягти. А кому з них не хочеться нагород, слави, визнання? Та ще в молодому віці, коли всі мріють про кар’єру, зростання!
Тренер школярів, вчитель фізичного виховання Андрій Володимирович Марченко прищеплює своїм вихованцям незрадливу любов до спорту – справи цілеспрямованих, стійких, енергійних. У цьому переконані були всі гості урочистої лінійки у Світлогірській СЗШ, де відбувалося дане нагородження.

 

Людмила Забора, радник голови Криничанської райдержадміністрації

Джерело: Офіційний сайт Криничанського району

Категория: СМІ про нас | Додав: Олексій_Миколайович (15.03.2017)
Просмотров: 386 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять Коментарі могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]