Четвер
28.10.2021
22:24
Меню сайту
Розділи новин
Шкільні новини [699]
Новини освіти [11]
Форма входу
Календар новин
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
торговые стойки для одежды напольная вешалка для одежды.. Капи для зубів взгляд на капы.
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс цитирования
Світлогірська СЗШ

Відділ освіти
Криничанської районної державної адміністрації
Світлогірська середня загальноосвітня школа
 
 
Творче кредо:
”Учитель не має права здаватись порядним. Він мусить ним бути.”
 
 

Адреса школи: 52340
вулиця Івана Богатиря, 11,
с. Світлогірське,
Криничанський район,
Дніпропетровська область
тел. (05654) 2 – 72 – 46

 

Заклад освіти був заснований у 1968 році як Ганнозачатівська восьмирічна школа. З 1981 року почав мати статус середньої школи. У 1983 році Ганнозачатівську середню школу перейменовано у Світлогірську середню загальноосвітню.

На сьогодні Світлогірська середня загальноосвітня школа – освітній та культурний центр села.

Педколектив школи крок за кроком працює над створенням сприятливих умов для розвитку інноваційної особистості з активною громадянською позицією, здатної правильно орієнтуватися в соціально-інформаційному просторі.

Заклад є опорною школою в районі по організації управлінської діяльності керівника закладу освіти; по організації роботи інклюзивного навчання; по формуванню екологічної  свідомості та культури засобами освіти та виховання особистості; по формуванню громадянської свідомості засобами туристсько-краєзнавчої роботи;  є учасником дослідно-експериментальної роботи за темою: «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТEM-освіти» на обласному рівні.

З 1992 року школа працює за блочно-семестровою системою навчання.

Сьогодні у  закладі освіти навчається 170 учнів.

Одним із основних завдань, які поставив перед собою педагогічний колектив школи – це створення належного освітнього середовища для розвитку здорової дитини, оволодіння навичками безпечного життя і здорової поведінки, формування в учнів свідомого ставлення не лише до власного життя і здоров’я, а й оточуючих.

Колектив школи працює над науково-методичною проблемою: «Формування інноваційного освітнього середовища як умова розвитку соціалізації особистості».

Науково-методична робота школи направлена на створення необхідних умов для підвищення якості освітнього процесу засобами сучасних комунікаційних та інформаційних технологій, формування інноваційної спрямованості в діяльності педколективу школи, що виявляється в систематичному вивченні, узагальненні та поширенні педагогічного досвіду, впровадженню досягнень педагогічної науки, на удосконалення моніторингової діяльності.

Всі вчителі нашої школи люди різні, але їх об’єднує любов до дітей, піклування про їх здоров’я.

Для кожного педагога притаманний свій творчий пошук. У колективі, який налічує 20 педпрацівників, працюють вчителями 9 випускників нашої школи, які продовжують себе в своїх дітях, у своїх учнях.

Педагогічний колектив закладу має високий професійний рівень і є збалансованим поєднанням досвідчених педагогів і молодих вчителів, що мають значний педагогічний потенціал.

Пріоритетні напрями роботи закладу освіти:

  • створення цілісної скоординованої системи з виявлення, розвитку, підтримки та стимулювання різносторонніх обдарувань та здібностей учнів;
  • формування особистості учня як людини нового типу з гнучким нестандартним мисленням, зі стійкою внутрішньою мотивацією, з умінням самореалізації через гармонійне поєднання традиційних та інформаційно-комунікаційних технологій навчання і виховання;
  • виховання в учнів потреби в сучасних наукових знаннях;
  • формування інформаційної культури й інформаційних компетентностей, навичок дослідницької діяльності учнів за рахунок здійснення інформаційно-навчальної діяльності;
  • забезпечення якості освіти як національного пріоритету і передумови національної безпеки;
  • еколого-валеологічне виховання дітей в умовах сільської школи;
  • підтримка морально-психологічного клімату в школі, який сприяє освітянським реформам.

Досвід роботи педагогічного колективу по впровадженню здоров’язберігаючих технологій занесено до обласного каталогу «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини».

Заклад є переможцем І етапу обласного огляду-конкурсу щодо актуальних питань впровадження інноваційних підходів до організації освітнього менеджменту та науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу в сільських закладах.

Школа – переможець районного методичного фестивалю «Функціонування інформаційно-освітнього простору – активна форма співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу».

Досвід роботи закладу по впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій у НВП занесено до анотованого каталогу перспективного досвіду установ і закладів освіти Дніпропетровської області «Інноваційний досвід освітян Дніпропетровщини».

Учителі школи – учасники обласної методичної ради «Електронна школа для дітей з особливими потребами», є авторами уроків з біології та географії «Електронної школи для дітей з особливими потребами».

Школа – учасник четвертої Всеукраїнської виставки-презентації «Інноватика у сучасній освіті», за активне впровадження інноваційних освітніх технологій нагороджена дипломом МОН України та Національної академії педагогічних наук, 2012.

Освітній заклад – переможець обласного конкурсу інноваційних розробок і досягнень у рамках виставки-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2015» у номінації «Продуктивні технології навчальної діяльності».

Світлогірська середня загальноосвітня школа – учасник Міжнародного освітянсько-наукового форуму «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку», 2016.

«За високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління» заклад освіти нагороджений Грамотою, досвід роботи школи занесено до інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», 2016.

 

A. Волошина, директор школи